Свято «Спортивні перемоги – 2006-2007»

16 Червня 2007

Проведення спортивних свят – одна з найулюбленіших традицій в Дніпропетровському університеті економіки та права.

Виконуючи державну програму з розвитку фізичної культури та спорту у 2006 – 2011 рр., затверджену постановою №1594 Кабінету Міністрів України від 15.11.2006 р., ДУЕП ставиться до спортивних подій як до найважливішої складової свого життя, учбової та виховної діяльності.

Учбово-спортивна база університету працює з повним навантаженням 6 днів на тиждень з 8.30 до 21.00. В університеті проводяться змагання серед збірних команд курсів, факультетів з 13 видів спорту, великою популярність мають всі події Спартакіади Університету.

Найкращі студенти-спортсмени ДУЕП гідно представили свій Університет, рідне місто та область на ХХІІІ Універсіаді Дніпропетровської області, на чемпіонатах України та на різноманітних міжнародних змаганнях.

Тож на святі було вшановано гравців баскетбольного клубу ДУЕП, який став першим в Україні університетським клубом, який в спортивній боротьбі з 19 міцними командами виборов срібні медалі ХVІ Чемпіонату України з баскетболу, а також став переможцем в змаганнях ХХІІІ обласної Універсіади (головний тренер клубу - Сєвастьянов) .

Треба зазначити, що баскетбольна команда Кременчуцького інституту ДУЕП цього року теж стала переможцем Універсіади – в Полтавській області.

Серед героїв свята також:

Ольга Чхеїдзе (студентка МГ-06-02) – майстер спорту міжнародного класу з бадмінтону, бронзовий призер Кубка Європи, учасниця Чемпіонатів Світу, яка зараз готується до участі у Всесвітньої універсіаді у Бангкоку.

Чемпіонами серед студентської молоді України в 2006 році на тенісних змаганнях в Ужгороді та чемпіонами області на Універсіаді стали Марченко та Сміюха.

Яна Каніболоцька (ПЗ-04-4) на ХХІІІ Універсіаді Дніпропетровської області виборола срібло в змаганнях з пауерліфтінгу, а також стала «бронзовою» призеркою в змаганнях Універсіади з армспорту.

Олександр Солодовніков (ТК-05) – переможець турніру України з боксу серед юніорів, срібний призер обласної Універсіади.

Також на святі вшанували студентів ДУЕП – призерів змагань різних рівнів з тенісу, боксу, пауерліфтінгу, армспорту…