In English

 
   

Нагородження найкращих студентів

29 Жовтня 2008

29 жовтня 2008 року відбулися загальноінститутські збори, на яких було нагороджено найкращих студентів Інституту Міжнародної Комунікації (ІМК).

За результатами конкурсів були обрані студенти за такими номінаціями:

І. Кращий студент інституту

1 місце – Лановенко Ю. М. (ПР-04-2)

2 місце –Дудник І. І. (ПР-05-4)

3 місце – Калініченко В. В. (ПР-06-6)

ІІ. Кращий менеджер групи

1 місце – Дундук К. В. (ПР-05-2)

2 місце – Шиховцова Н. С. (ПР-04-3)

3 місце – Лапіна Т. Ю. (ФЛ-07-1)

ІІІ. Кращий студент-науковець

1 місце – Кудінов Є. О. (ПР-04-2)

2 місце – Очеретяна О. І. (ПР-04-1)

3 місце – Щемелініна Я. А. (ПР-05-4)

ІV. Кращий студент-активіст

- за організаційну роботу по впровадженню культурно-масових, спортивних і громадських заходів інституту, університету – Бровкін І. В., гр. ПР-06-6

- за участь в культурно-масових, спортивних і громадських заходах інституту, університету – Братішкіна А. О., гр.. ФЛ-07-5, Бровко Г. В., гр. ПР-05-1

- за перемогу в культурно-масових, спортивних і громадських заходах інституту, університету – Іванов М. Б., гр.. ФЛ-07-1, Самаріна О. В., гр. ПР-06-8

- за роботу в органах студентського самоврядування у межах інституту – Нікітенкова Ю. В., гр. ПР-06-3

- за роботу в органах студентського самоврядування у межах університету – Гронська М. В., гр. ПР-06-1

Відмінники навчання:

У другому семестрі:

1. Лапіна Тетяна (ФЛ-07-1)

2. Самодурова Поліна (ФЛ-07-1)

3. Галицька Юлія (ФЛ-07-2)

4. Абрамова Ольга(ФЛ-07-3)

5. Гайдар Марина (ФЛ-07-3)

6. Кравченко Анастасія(ФЛ-07-3)

7. Бойко Ольга (ФЛ-07-5)

8. Матвієнко Олександра (ФЛ-07-6)

У четвертому семестрі:

9. Жарко Валерія (ПР-06-2)

10. Курсіш Тетяна (ПР-06-2)

11. Шеремет Ганна (ПР-06-3)

12. Шульц Юлія (ПР-06-3)

13. Булатнікова Юнна (ПР-06-5)

14. Єштокіна Юлія (ПР-06-5)

15. Калікіна Наталія (ПР-06-5)

16. Котович Наталія (ПР-06-5)

17. Калініченко Валерія (ПР-06-6)

У шостому семестрі:

18. Прохно Любов (ПР-05-1)

19. Журович Алла (ПР-05-2)

20. Веселова Марина (ПР-05-3)

21. Дундук Катерина (ПР-05-3)

22. Рум?янцев Олексій (ПР-05-3)

23. Таран Анастасія (ПР-05-3)

24. Дудник Ірина (ПР-05-5)

У восьмому семестрі:

25. Болдеску Анжела (ПР-04-1)

26. Дорошенко Катерина (ПР-04-1)

27. Шиховцова Наталія (ПР-04-1)

28. Авраменко Інна (ПР-04-2)

29. Анікевич Євген (ПР-04-2)

30. Захрялова Олена (ПР-04-2)

31. Різник Дар’я (ПР-04-2)

32. Шкарбан Юлія (ПР-04-2)

33. Горохова Олена (ПР-04-3)

34. Курдюкова Валентина (ПР-04-3)

35. Михайлова Юлія (ПР-04-3)

36. Очеретяна Ольга (ПР-04-3)

37. Ряба Ганна (ПР-04-3)

38. Баркова Вікторія (ПР-04-4)

39. Лановенко Юлія (ПР-04-4)

40. Олександрова Ольга (ПР-04-4)

41. Пастухова Олександра (ПР-04-4)

42. Грищенко Діана (ПР-04-5)

43. Кудінов Євген (ПР-04-5)

44. Лященко Яна (ПР-04-5)

45. Овчиннікова Ірина (ПР-04-5)

46. Рибак Вікторія (ПР-04-5)

47. Федорик Марина (ПР-04-5)

Вітаємо і бажаємо успіхів в начанні!

 

 
Yandex.Metrika