In English

 
   

ІІ Всеукраїнський Конкурс з іспанської мови як другої іноземної у Дніпропетровському університеті ім. А.Нобеля

27 Березня 2012

22 - 23 березня 2012 року у Дніпропетровському університеті ім. А.Нобеля відбувся ІІ Всеукраїнський Конкурс з іспанської мови як другої іноземної. У конкурсі взяли участь студенти філологічних та економічних спеціальностей. Традиційно конкурсанти змагалися у 4 видах мовленнєвої діяльності: читання, аудіювання, говоріння, письмо та за двома рівнями складності: А2 та В1.

Цього року у конкурсі взяли участь 54 студенти з 7 регіонів України:

  • Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів – 2 студента;
  • Чорноморський державний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв – 2 студента;
  • Донецький національний університет, м. Донецьк – 3 студента;
  • ПВНЗ «Донецький інститут туристичного бізнесу» м. Донецьк – 1 студент;
  • Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, м. Луганськ – 2 студенти;
  • Запорізький національний університет, м. Запоріжжя – 2 студенти;
  • Інститут міжнародних відносин Національного Авіаційного Університету, м. Київ – 3 студенти;
  • Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, м. Дніпропетровськ – 9 студентів;
  • Дніпропетровський університет ім. А.Нобеля, м. Дніпропетровськ – 30 студентів.

Переможці ІІ Всеукраїнського Конкурсу з іспанської мови як другої іноземної

А2 економісти:

І місце – Коппель Раїса (ДНУ)

ІІ місце – Берковський Максим (ДНУ)

ІІІ місце – Шульга Антон (ДНУ)

 

А2 філологи:

І місце – Кожемяко Наталя (Львів)

ІІ місце – Почепова Катерина (ДУ ім. А. Нобеля)

ІІІ місце – Скворцова Марія (ДНУ)

 

В1 економісти:

І місце – Переверзєв Богдан (ДУ ім.А.Нобеля)

ІІ місце – Шевченко Ірина (Київ)

ІІІ місце – Блинова Тетяна (Донецьк)

 

В1 філологи:

І місце – Губарев Ярослав (Донецьк)

ІІ місце – Сенкевич Анастасія (ДУ ім.А. Нобеля)

ІІІ місце – Новохатня Яніна (ДУ ім.А. Нобеля)

Грамоти за найкращі результати в окремих видах конкурсних завдань отримали:

Читання

  1. Асилгараєва Арина (ДУ ім.А. Нобеля)
  2. Жиліна Олександра (ДУ ім.А. Нобеля)
  3. Горанова Юлія (Запоріжжя)
  4. Вдовіна Марія (Запоріжжя)

Аудіювання

  1. Должикова Поліна (ДУ ім.А. Нобеля)
  2. Крамаренко Єлізавета (Донецьк)
  3. Палієва Ірина (Донецьк)
  4. Полякова Поліна (ДУ ім.А. Нобеля)

Говоріння

  1. Гала Захар (Київ)
  2. Марков Дмитро (ДНУ)
  3. Лис Марта (Львів)
  4. Целуйко Борис (ДУ ім.А. Нобеля)

Письмо

  1. Харитоненко Анна (ДУ ім.А. Нобеля)
  2. Короп Аліна (ДУ ім.А. Нобеля)
  3. Кацай Еліна (ДУ ім.А. Нобеля)
  4. Євлампієва Руслана (Миколаїв)

Таблиці оцінювань

 

 
Yandex.Metrika